.

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Оваа DC кабелот може да се користи како замена дел за ваши

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

USB на PS2 Глувчето Тастатура КонверторКабел АдаптерКарактеристики : 1 Plug and Play Инсталација...

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Б Копчето М 2 NGFF SSD за 2.5" SATA Конвертор Адаптер Картичка 22302280Опис : Објектот е Б Копчето М 2 NGFF SSD да 2.5" SATA3.0 К

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

100% Сосема Нов и Висок КвалитетДолжина : Околу 55inch (1.4 Метри) ДолгоЕден заврши со машки 3,5 мм мини приклучо

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Toslink Дигитален Аудио Кабел обезбедува најчистите можно сигнал, дури и во екстремни нивоата на јачината

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Опис име на Производ : Дел Број # : 00 UR495 DC02 C009 L00 DC02 C009 L30 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Пакетот вклучува :

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Рекорд Формат : Видео / AVI MPEG4, Аудио / AAC Стерео .

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Бренд нови, висококвалитетни90 Дена ГаранцијаОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.П

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка