.

* Мотоцикл прилагодливи шофершајбната, фиксирани на погоре од оригиналот шофершајбната, heightening за подоб

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Мотоцикл ШофершајбнатаFitment : За Хонда CBR600 RR F5 20052006Лесно да се инсталира, препорачуваме �

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Мотоцикл ШофершајбнатаБоја : чадFitment : Одговара за BMW S1000 RR 20152016Лесно да се инсталира, пр�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Погодни за : За Kawasaki NINJA 650 ER6 F EX650 R 20062008 Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластик�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Сосема Нов Висок Квалитет Бар Крајот Ретровизори со Мало ПолеКоличина : 1 СЕТ (Лево и Пр�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Син�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

ОВАА СТАВКА ЌЕ ОДГОВАРА НА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ : 19972004 SUZUKI VZ800 MARAUDERВИЛУШКА ПЕЧАТ ДИМЕНЗИИ : 41mm x 53mm x 8 / 9.5 mm

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Лесен за КористењеМатеријал : сунѓеротБоја : Како на СликатаВисокквалитетПогодни За : HusqvarnaTC125 1617TX125 17TE150

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка