.

DEN 38.00 42.72 -11 %

Карактеристики : LED дисплеј Дебелина е тенка Допир на копчето 15 секунди ниска моќност спиење Големина : 36

Достапно за вашата нарачка

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Достапно за вашата нарачка

бесплатен превозот ! Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го п

Достапно за вашата нарачка

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време К

Достапно за вашата нарачка

бесплатен превозот ! Забелешка : новиот следење на број Кина обични поштенски парцела и само може да го п

Достапно за вашата нарачка

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Достапно за вашата нарачка

ВоведНа пазарот, повеќето адаптер е 5 V2 A Па така, овој адаптер е посебна за Малина Пи, со излез на 5.25 V / 2.4 А

Достапно за вашата нарачка

1 PCS CortexМ3 STM32 F103c8t6 STM32 Главниот Одбор Мини Развој ОдборОпис : 1.STM32 F103 C8 T6 чип на одборот2.Одборот JTAG порта и

Достапно за вашата нарачка

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите соп

Достапно за вашата нарачка

Гаранција r n r n r n1 Осигурување за 180 дена r n r n r n2 Производ гаранцијата се врати превозот од страна на купу

Достапно за вашата нарачка

Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошт

Достапно за вашата нарачка

Гаранција r n r n r n1 Осигурување за 180 дена r n r n r n2 Производ гаранцијата се врати превозот од страна на купу

Достапно за вашата нарачка

Гаранција r n r n r n1 Осигурување за 180 дена r n r n r n2 Производ гаранцијата се врати превозот од страна на купу

Достапно за вашата нарачка

Измени Ft232 RL да CH340 G, овој модул може да се користи за Windows 8, Windows 8.1, Windows систем Windows 7 или повеќе системи, мр

Достапно за вашата нарачка

Достапно за вашата нарачка

Достапно за вашата нарачка

имајте на ум! ! Подолу $ 7 $ без следење на број..50pin 0.4 mm теренот двојно приклучните LCM, TFT LCD универзален адап

Достапно за вашата нарачка

Drv8825 3d Печатач Делови Stepstick Stepper Моторни Возачот Reprap 4 PCB Одбор со Heatsink го замени A4988 Краток воведНа DRV8825 stepp

Достапно за вашата нарачка

Овој производ е широко се користат во радио retrofit, мобилни телефони Четка, XBOX360 Четка, GPS, автомобилската т

Достапно за вашата нарачка

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Достапно за вашата нарачка
DEN 38.00 42.72 -11 %

Почитувани купувачот : Ние, исто така, ги продаваат различни Цена на Квантитет.Ако ви е потребен квантит

Достапно за вашата нарачка

Среќен шопинг почеток!!!

Достапно за вашата нарачка

Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро Лемење

Достапно за вашата нарачка

Опис : Карактеристики : Ултраниска пристрасност на струјата : 75f A максимумНиска офсет : 500µV MaxНиска Лебда

Достапно за вашата нарачка

Чипови ќе, како резултат на тоа, умре.Бесплатен превозот од пост воздух mail И ве молиме љубезно се населат

Достапно за вашата нарачка

FPGA развој одбор параметар : FPGA модел : XC6 SLX9Развој одбор големина : 90*130mmКристално осцилатор : 50 MPCB слоеви :

Достапно за вашата нарачка

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот

Достапно за вашата нарачка

5 Pcs FFC 200mm 16 Pin Флексибилно Рамно Кабел 16 Pin Лента Кабел Напред Насока 1mm Теренот 20cm Должина Истата Страна 16

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот Производот Категорија : Напонски Регулатори Префрлување Ре

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот

Достапно за вашата нарачка

Примена предмет : МИНИ компјутер, компјутер, ПОС, digital settop box, ITX шасија, мрежата на серверот, рекламирање м

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот

Достапно за вашата нарачка

5 Pcs FFC 200mm 8 Pin Флексибилно Рамно Кабел 8 Pin Лента Кабел Напред Насока 1mm Теренот 20cm Должина Истата Страна 8 Pi

Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте на нашата Продавница !!!100pcs SMD LED 2835 Чип Бела 60m A 0.2 W 2123 LM 2835 SMD LED Емитуваат Светлина ДиодиСпе

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот

Достапно за вашата нарачка

14950 електронска компонента комплет пакетот

Достапно за вашата нарачка

PCB Безжични Полнење Безжичен Модул за Напојување на Модулот DIY XKT41203Опис : Овој модул е развиена со корист

Достапно за вашата нарачка

1 правиме секој трговија со искреност Сите производи Ние доџо Доџото.обезбеди се со висок квалитет и нис

Достапно за вашата нарачка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте

Достапно за вашата нарачка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте

Достапно за вашата нарачка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте

Достапно за вашата нарачка

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Достапно за вашата нарачка

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Жолто+Црна Автоматска калибрација О

Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте на нашата Продавница.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас!! Ни

Достапно за вашата нарачка

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Достапно за вашата нарачка

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Достапно за вашата нарачка

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Достапно за вашата нарачка

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Достапно за вашата нарачка