.

Алуминиум легура опрема за слетување далечински управувач retractablefor подвозјето за Скајвокер x8 ЕПО Авион

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

7.4 V 1800 Mah Резервни Lipo Батерија За MJX B2 W B2 C Рк Quadcopter Летало Резервни делови Додатоци1) Дали ќе се обезбеди с

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен со X8 TW X8 T Q1012 Q9Пакетот вклучува : 5 PCS 3.7 V 650m Ah батеријата1 за 5 пренос на линија

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

AXSPEED 4 Pcs Axial Wraith Легура 2.2 8 зборуваше Beadlock Тркала Прирабници Црна F 1 / 10 Роботот Автомобил 2.2 инчен Тркала Ф

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Област РК Задна Осовина превозникот зголемување имајќи верзија за LOSI DBXL

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : 100% Сосема Нов Дел No : 02030 Дел Име : Вози Опрема, ве Молиме обратете се до вашиот настава за

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Тие ќе трае пократко време на испорака околу 310 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

V Тип Приемник Антена Одредување Седиште Планината Носителот Заградата Пиедесталот за CC3 D Мини РК Multirotor

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка