.

Оригиналниот blackview BV8000 про Полнач за Телефон Порта Приклучете USB Полнење ТипC Слот Бесплатен Превозот

Достапно за вашата нарачка

Достапно за вашата нарачка

Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Собранието за Meizu M5 C екранотНа flex кабелот е многу кревка , ве молиме да ги вн

Достапно за вашата нарачка

165mm*100mm 7 инчен 800x480 TFT LCD дисплеј 400 nits висока осветленост панел за AT070 TN94Опис На Производот : 1.ова е оригина

Достапно за вашата нарачка

1pcs Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел со Микрофон одбор за Huawei Чест 6 X

Достапно за вашата нарачка

Нови NOHON Батеријата За Apple i Phone 7 Плус i Phone7 Плус јас Телефон Реалниот Капацитет на 2900m Ah Замена Мобилен тел

Достапно за вашата нарачка

Полнење Flex Кабел Кабли За Samsung Galaxy S4 SIV GTI9500 i9500 i9505 i337 Клупа Полнење Портата за Micro USB Док Конектор Моќ Track No

Достапно за вашата нарачка

Doogee Х5 GSM / WCDMA Сигнал мали Одбор Работи 100% оригинални поправка замена за Doogee Х5 Телефон Бесплатен превозо

Достапно за вашата нарачка

Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија Ви благодарам многу!

Достапно за вашата нарачка

San Erqi LCD Екран Екран Поправка на Дел Замена со алатки За Nokia 3208 7230 LCD+ АлаткиДетали 1 100% нови и 1 години гаран

Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во

Достапно за вашата нарачка

За Coolpad E570 Батеријата На Задниот Поклопец Случај Средината Рамки За Coolpad Порто S Coolpad E570 5.0 Инчен Android Моби

Достапно за вашата нарачка

54.89 / торба 56.90 / торбаОвој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители д

Достапно за вашата нарачка

Srjtek Црна 5.0 инчен За AsZenfone Одат 5 Лајт ZB500 KG Целосна LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Стакло Собранието За ZB

Достапно за вашата нарачка

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

Достапно за вашата нарачка

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.

Достапно за вашата нарачка

4.3" За DNS S4502 4502 S4502m паметен Телефон Пред Допирајте Стаклото на Екранот на Допир, Digitizer Панел Леќа Сензор Д

Достапно за вашата нарачка

54.89 / торба торба 56.90 / торба 42.90 / торбаОвој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон

Достапно за вашата нарачка

Компатибилна со Моделот : За DEXP Ixion Y5

Достапно за вашата нарачка

Достапно за вашата нарачка

Црно Бело Злато 5.0" НОВ Врвен квалитет Целосна LCD Дисплеј Собранието + Екран на Допир Digitizerсо рамка За Xiaomi

Достапно за вашата нарачка

Нови NOHON 4000m Ah Батеријата За Xiao Mi Red Mi Забелешка 4 BN41 Hong Mi Note4 3.85 V Високи Реални Капацитет Замена Bateria Со Пак

Достапно за вашата нарачка

1 BUC AAA За i Phone 5 S / 5в / 5 LCD Екран со Допир Digitizer Целосна Собранието Замена Нема Мртви Пиксели Место A1453 A1457 Бе

Достапно за вашата нарачка

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

Достапно за вашата нарачка

1 BUC Wifi Сигналот на Антената Flex Кабел За i Phone 5 S Безжична Собранието flex кабел Замена на ДеловиЕден Работи

Достапно за вашата нарачка

.Висок Квалитет За i Phone 4 и 4 S 5 5 S 5 C 6 6 S Плус Јачина на звук Копче Прекинувач За Исклучување Копче за Скрол

Достапно за вашата нарачка

Srjtek За AsZen Fone Оди ZC500 TG Z00 VD LCD Дисплеј Матрица + Екран на Допир Digitizer Целосна Собранието / Рамка За СМРТНОСТ

Достапно за вашата нарачка

escription : 1 Lion Батерија : ИОF1 A2 GBU2 Напон : 3.8 V3 Капацитет : 5000m Ah4 Употреба : за SAMSUNG Галакси S2 I9100 Батеријата 9100 i91

Достапно за вашата нарачка

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе бр

Достапно за вашата нарачка

NOHON Батерија за Apple i Phone 5 C 5 S Висок Капацитет 3.8 V 1700 m Ah Liполимер Liion Батерија СО Алатки и ЛепилоБатеријата

Достапно за вашата нарачка

Hello WZXD 5.0" За Леново ZUK Z2 на Екранот на Допир, Пред се Надворешното Стакло Digitizer Панел Поправка Делови Сенз

Достапно за вашата нарачка

Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми.можете да го добие

Достапно за вашата нарачка

GTi9100 Продолжен Батеријата 3500mah За Samsung Галакси S2 ИНТЕРАКЦИЈАТА i9100 Замена Подебели Celular Батеријата +Црна

Достапно за вашата нарачка

1 PCS за Леново A2010 Страна Моќ Јачина на звук Копче ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Префрлање Flex Кабел

Достапно за вашата нарачка

Нова За Huawei чест 6 H60L02 екран осетлив на допир honor6 H60L12 Digitizer Екран на Допир панел Стакло Без Flex Кабел беспл

Достапно за вашата нарачка

Во парк ! За Xiaomi 1 1s 2s 3 4 redmi забелешка 3 G забелешка 4 G 1 1s Нов МИКРОФОН Микрофон Поправка Делови + Бесплатен

Достапно за вашата нарачка

Оригиналната плоча 512 M RAM меморија+4 G ROM Плоча за Леново A399 5 инчен MTK6582 Quad Core Бесплатен превозотСовет : за

Достапно за вашата нарачка

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата

Достапно за вашата нарачка

Имајте пријатен ден !Вашата цел денес ќе се испрати во 12 работен ден.*ДОБРА ВЕСТ : Бразил клиенти ако ваша

Достапно за вашата нарачка

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе бр

Достапно за вашата нарачка

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе бр

Достапно за вашата нарачка

Замена За 6.9" инчен CLAA069 LA0 HCW LCD Автомобил GPS Навигација Lcd ЕкранОпис : 1 : Само за LCD CLAA069 LA0 HCW2 : Замена погреш

Достапно за вашата нарачка

Батеријата Модел : BLL4 AКомпатибилен мобилен телефон Модел : За lumia 830 RM984 Lumia 535 РМ1090 РМ1089 BLL4 A BL L4 Капацитет

Достапно за вашата нарачка

Батеријата Модел : BL4 CTКомпатибилен мобилен телефон Модел : За 5310 XM 5630 XM 5730 XM 6600f 7210c 7210s Капацитет : 860m Ah Ба

Достапно за вашата нарачка

Батеријата Модел : BL5 JКомпатибилен мобилен телефон Модел : За N900 5230 5800 Nuron X6 C3 5233 5228 5235 Капацитет : 1320m Ah Ба

Достапно за вашата нарачка

Батеријата Модел : BL4 DКомпатибилен мобилен телефон Модел : За N97 Mini N8 N800 E5 E500 702 T T700 E7 E700 Капацитет : 1200m Ah Б

Достапно за вашата нарачка

Оригиналната За Sony Xperia Z3 компактен Z3 мини D5803 D5833 LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собранието Бесплатен

Достапно за вашата нарачка

Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата иску

Достапно за вашата нарачка

100% оригинални Vkworld VK700 X на капакот на батеријата школка замена додатоци за Vkworld VK700 X Телефон Бесплатен пр

Достапно за вашата нарачка

Нова За Zenfone 3 Зум ZE553 KL Z01 HD Волумен Моќ Flex Кабел и исклучува копчето Flex КабелПроизвод Детали : 1 Волумен Мо

Достапно за вашата нарачка

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата

Достапно за вашата нарачка

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

Достапно за вашата нарачка

Ве молиме тест Екраните кога ќе примите, се надеваме дека може да се добијат повратни информации во прв

Достапно за вашата нарачка

, Исто така, ги продаваат сите видови на поправка на алатки и обновување на машини за рече модел.Ние нуди

Достапно за вашата нарачка