.

Оригиналниот blackview BV8000 про Полнач за Телефон Порта Приклучете USB Полнење ТипC Слот Бесплатен Превозот

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Lcd Дисплеј+Допир Стакло Digitizer Собранието за Meizu M5 C екранотНа flex кабелот е многу кревка , ве молиме да ги вн

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

165mm*100mm 7 инчен 800x480 TFT LCD дисплеј 400 nits висока осветленост панел за AT070 TN94Опис На Производот : 1.ова е оригина

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

1pcs Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел со Микрофон одбор за Huawei Чест 6 X

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Нови NOHON Батеријата За Apple i Phone 7 Плус i Phone7 Плус јас Телефон Реалниот Капацитет на 2900m Ah Замена Мобилен тел

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Полнење Flex Кабел Кабли За Samsung Galaxy S4 SIV GTI9500 i9500 i9505 i337 Клупа Полнење Портата за Micro USB Док Конектор Моќ Track No

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Doogee Х5 GSM / WCDMA Сигнал мали Одбор Работи 100% оригинални поправка замена за Doogee Х5 Телефон Бесплатен превозо

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија Ви благодарам многу!

Ценетост на стоката: