.

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

НАС & МОЖАТ да AU / GB / велика БРИТАНИЈА MK / DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1 / 2 15.7 9 9.50

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Позлата : Роза зл

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Почитувани Купувачи ако во Многу производи во различни бои, ве молиме, со цел забелешка,ви Благодарам muck

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина : 5.5=16mm,6.5

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Тоа може да биде подолг Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фак

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка