.

.

Нова Плоча Коса Крофна Кифла Создателот Магија Пена Сунѓерот Косата Алатки Принцеза Фризура Косата Додатоци Еластична Венчиња

Нова Плоча Коса Крофна Кифла Создателот Магија Пена Сунѓерот Косата Алатки Принцеза Фризура Косата Додатоци Еластична Венчиња

DEN 81.12
DEN 61.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Крофна обликот на косата styler
Убаво коса алатка за создавање на симпатична пунџа
Ви даде повеќето природни и стабилна фризура за неколку минути
Чувајте ја вашата коса уредни и чисти, се направи повеќе елегантна
Напомена :
Поради ефектот на светлината и се следи светлината,може да има и некои мали разлики помеѓу тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект.
Поради производ е многу еластична ,транспорт е долга и груб ,можеби треба 1-2 cm големина разлика ,се надевам дека ќе можат да го разберат

Кон својствата

Тип На Објект:
Braider
Материјал:
Полиестер
Големина:
As picture show
Број На Модел На:
S617
боја:
беж , црна, кафеава

Најдобри предлози во категоријата