.

.

Висок Квалитет Смола Y0 Серија Мажите Средување На Чешел Фризер Рамна Коса Чешел Clipper Салон Коса Намали Чешел За Фризирање

Висок Квалитет Смола Y0 Серија Мажите Средување На Чешел Фризер Рамна Коса Чешел Clipper Салон Коса Намали Чешел За Фризирање

DEN 339.84
DEN 306.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Висок Квалитет Смола Y0 Серија Мажите Средување На Чешел Фризер Рамна Коса Чешел Clipper Салон Коса Намали Чешел За Фризирање
Карактеристики :
Издржливи смола+PP Материјал, Antistatic И се Држи Коса
Сосема Нов Чешел Во 3 D Анти-Слајд Дизајн
Широк Заби Професионален За Губење На Косата Средување
Издржливи И Професионален За Користење На Фризер
Бои :
Бела И Црна
Пакет Листата :
1* Чешел Косата

Кон својствата

боја:
Црна, Бела
Бренд Име:
Mythus
Број На Модел На:
Y0
Материјал:
Смола
Големина:
24cm
Тип На Објект:
чешел
боја:
црна, Бела
Материјал:
Смола
Пакет:
OPP вреќа
дизајн:
фризура
се применуваат:
Фризирање
Функција:
Анти-статички Трајни
превозот:
Воздухот Пост Mail
потекло место:
Кина
Тип:
Фризирање Чешел
Политика За Наплата :
на располагање

Најдобри предлози во категоријата