.

.

професионални 5.5 инчен злато Две опашка режа чистење scisors сечење берберот коса ножици поставите shears фризерски ножици

професионални 5.5 инчен злато Две опашка режа чистење scisors сечење берберот коса ножици поставите shears фризерски ножици

DEN 335.52
DEN 312.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


професионални 5.5 инчен злато Две опашка режа чистење scisors сечење берберот коса ножици поставите shears фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c челик
Тип : ножици за сечење / чистење ножици
Големина : 5.5 инчи (15.5 см)
Цврстина : 62 HRC
Чистење стапка 20%-30%
Еден сет вклучуваат :
1pc x чистење режа
1pc x сечење режа
(не вклучува торба ) ако сакате ножици торба . ве молиме цел на линкот :
http : //www.aliexpress.com/store/724322/search?origin=y&Search Text=scissors+торба
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Кон својствата

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
оган змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
28
Број На Модел На:
S119
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
15.5 cm
Големина:
5.5 inch
Тип:
сечење режа + чистење режа

Најдобри предлози во категоријата