.

.

Црвена Боја Фризерски Носат, Двојно Страна Може Да Се Стави На , Коса Салон Престилка, Рамо Држи Дизајн За Дама Убавина Престилка

Црвена Боја Фризерски Носат, Двојно Страна Може Да Се Стави На , Коса Салон Престилка, Рамо Држи Дизајн За Дама Убавина Престилка

DEN 384.00
DEN 365.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Црвена Боја Фризерски Носат, Двојно Страна Може да Се Стави На , Коса Салон Престилка, Рамо Држи Дизајн За Дама Убавина Престилка Големина : погоден за возрасни
Материјал : Полиестер,
Боја : Како што се гледа во фотографии.
Пакет : Големо пакување .1 Pice само.
Напомена : ве молиме наведете ги боја сакате додека ставање ред, во спротивно, ние треба да изберете боја од страна на случаен избор. Се надевам дека ќе може да се разбере .
Функција : анти-статички, мала тежина
За OEM/ODM :
Ние сме фабрика тргување одделот, ќе посакам добредојде OEM/ODM кога вашата нарачка достигне 200 парчиња. и ќе им понуди најмногу ви competive цена. се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме.
Ќе ви се Допадне
Препорачуваме Слични Производи
На сите клиенти :
1. Ние ви обезбеди сите наши производи се во најдобрите квалитет и најдобар дизајн, која ние ќе се направи целосно инспекција пред превозот.
2. Ние сме секогаш се обидува да понуди најдобра услуга како сите наши членови на тимот се талентирани merchandiser во извоз на тргување и да се запознаат со сите технологија во нашите производи.
3. ОЕМ/ODM е добредојдена, и ние може да се направи лого за поголеми нарачки.
САД$ 8.00 /парче
САД$ 8.00 /парче
САД$ 24.00 /парче
САД$ 32.00 /парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Ртовите
Број На Модел На:
7781
Големина:
0.9.1.4cm
Материјал:
Платно
Објектот:
косата престилка
се применуваат:
Косата Убавина Магазин
Стил:
Европски стил
Пакет:
Индивидуални opp вреќа
Тежина:
160g
дизајн:
Долго
ОЕМ:
на располагање
Оригиналното Место:
Гуангжу
is_customized:
Yes
Име:
ОЕМ

Најдобри предлози во категоријата