.

.

Нови Професионални Режа Дома Коса Жилет Чешел Фризерски Чистење Тример Панк #Y207E# Топла Продажба

Нови Професионални Режа Дома Коса Жилет Чешел Фризерски Чистење Тример Панк Y207E Топла Продажба

DEN 35.52
DEN 30.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако сакате само да тенки вашата коса и косата е навистина дебела, тогаш може да се жилет чешел косата од дното нагоре. Некои стилови на косата или употреба на жилет во погрешен начин може да резултира во сплит завршува или чувство на ножеви се тапа Жилет чешли се користи за да се скрати, форма, и тенка коса Жилет чешли се одлични за раслојување на коса која ви дава напнат поглед Боја : ние ќе испрати случаен боја Бренд Материјал : Пластични, метални големина на Ножот : app 7.2 X 2,2 см(приближно) Чешел големина : app 11.7 X 2.3 см(приближно) Жилет Чешел големина : app 8 X 3.1 cm(прибл) Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. 1 x Професионални Режа Дома, DIY Коса Жилет Чешел Фризерски Чистење Тример Панк

Кон својствата

Бренд Име:
YAS
Број На Модел На:
37940
Тип На Објект:
чешел

Најдобри предлози во категоријата