.

.

Добар Тактички Опрема 81/94/118CM Воена Ранец Airsoft Пиштол Торба Плоштадот Лов торбичката за Заштита Случај Пушка Ранец

Добар Тактички Опрема 81/94/118CM Воена Ранец Airsoft Пиштол Торба Плоштадот Лов торбичката за Заштита Случај Пушка Ранец

DEN 1593.60
DEN 1291.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

-20.58 /торба
Добар Тактички Опрема 85/100/120 CM Воена Ранец Airsoft Пиштол Торба Плоштадот Лов торбичката за Заштита Случај Пушка Ранец
Направени со висока густина Најлон материјал. Содржи продолжен покрие можете да ги зачувувате пушка со 50" максималната должина. Помали пиштол торба во можност да се одржи 28" долга пушка. 2 патент и 2 велкро флип мали пошта за вршење списание или мали брзини. 1 голема патент простор на задната страна. Фото/име карта носителот на задната страна. Со 2 рака носат на рака. Прилагодливи поместена рамо, рака и градите на рака. Со дебели перница поместена за заштита. Совршен за тактички активности на отворено
Материјали : Најлон
Боја : Зелена,Црна
Должина : Околу 81 см/94cm/118cm
Ширина : 81 CM : должината на narrowest за 24cm.Должината на најширока за 26cm. 94 CM : должината на narrowest за 26cm.Должината на широка околу 30cm. 118 CM : должината на narrowest за 28cm.Должината на широка околу 30cm. Тежина : (Приближно) : 0.95 kg/1kg/1.2 кг Пакет Листа : 1 * Пиштол Торба Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење,ви Благодариме. Почитувани Купувачот , ако не сте задоволни со нашата служба или имате било какви прашања во врска со стоката , ве молиме слободно контактирајте со нас пред оставајќи ја вашата повратна информација . Ние ќе ви биде задоволство да се реши ова прашање за вас веднаш . Ви благодариме !

Кон својствата

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Пол:
Унисекс
боја:
Зелена/Црна
Должина:
About 81cm/94cm/118cm
Ширина:
About 24-30cm
Тежина:
About 0.95kg/1kg/1.2kg
Затворање Тип:
Патент
Место на Потекло:
Кина
Делокруг на примена:
Тактички Воените Активности,Outdoor Спортови,Лов,Стрелаштво...
Тактички Торба:
Лов Пиштол Торба
лов ранец:
Пушка ранец

Најдобри предлози во категоријата