.

.

Нови Спортски Игралишта Возење Велосипед Uv400 Заштита Очила За Сонце Транспарентен Нов Бренд

Нови Спортски Игралишта Возење Велосипед Uv400 Заштита Очила За Сонце Транспарентен Нов Бренд

DEN 67.20
DEN 58.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Оваа поларизирани леќи за очила за сонце со додавање на сенки се зајакне леќи, зајакнување на објективот е повеќе носат-отпор, предностите на подобра флексибилност, отпорност на посилни, појасни видите
Спецификација
Состојба : нова
Материјал : PC
Леќа Ширина : Околу 70 mm .
Мост со Ширина : Околу 14 mm .
Рамка Висина : Приближно 40 mm .
Рамка Ширина : Прибл 144 mm .
Нозете Должина : Околу 135 mm
Боја : црна и проѕирна
Тежина : 30g
Пакет се вклучени :
1 x Пар на очила за сонце
торба

Кон својствата

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
KAIYA
рамка боја:
Црна
Леќа Ширина:
70MM
Леќа Висина:
x
Број На Модел На:
ZH901000
Оптички Леќи Атрибут:
X
Леќи Материјал:
Пластични
Материјал:
PC
Тежина:
30g

Најдобри предлози во категоријата