.

.

Macure Лента Microfoam Лепило Пена За Прва Помош Водоотпорен Лента Се Прилагоди Спортски Лепило Пена Underwrap Медицински Спортски Ленти

Macure Лента Microfoam Лепило Пена За Прва Помош Водоотпорен Лента Се Прилагоди Спортски Лепило Пена Underwrap Медицински Спортски

DEN 465.60
DEN 247.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име : Microfoam Прва Помош Водоотпорен Лента
Големина : 2.5cmx3m;4cmx3m,5cmx3m,7.5cmx3m,10cmx3m
Боја : Бела
Материјал : Висок квалитет Форма
Предност : Со висок квалитет форма и други технички да го направи овој нов производ. Тоа се држи многу, многу и мазна , исто така, имаат многу добра еластичност .Waterpoof, Лесно Солза,Лесно отворен и добар кора исклучување , porus предност whicn може да се користи за Спорт и Медицински !!

Кон својствата

Големина:
100mmx3m 1roll, 75mmx3m 1roll, 50mmx3m 1roll, 40mmx3m 1 roll, 25mmx3m 1 roll
Бренд Име:
MACURE ЛЕНТА
Материјал:
пена
Број На Модел На:
Afoam ahesive
Возраст:
Универзална
Име:
Microfoam
Водоотпорен:
Yes
боја:
Бела
лепак:
Медицински ahesive
Сертификат:
ФДУ, CE, ISO
Големина:
2.5cmx3m;4cmx3m,5cmx3m,7.5cmx3m,10cmx3m
Употреба:
Лек Коленото, Лактот Болка во грбот и Спорт
Charactor:
лепило пена

Најдобри предлози во категоријата