.

.

Nasinaya уметничко Лизгање Чевли Покрие Сомот за Деца Возрасни Заштитна Ролери Скејт игри со авијација Додатоци сјајна Rhinestones 9

Nasinaya уметничко Лизгање Чевли Покрие Сомот за Деца Возрасни Заштитна Ролери Скејт игри со авијација Додатоци сјајна Rhinestones

DEN 527.52
DEN 369.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


св уметност
Темна боја е малку исчезнат.Ве молиме да се мијат пред употреба.
Овој производ е само за топлиот покрие,не вклучувајќи мраз скејт.
Изработен од еластичен материјал сомот
Големина S погодна за НАС децата големина 10,11,12,12.5,13,1 (Кинески големина 27,28,29,30,31,32)
Големина M погодна за НАС децата големина 1.5,2.5,3,4 (Кинески големина 33,34,35,36 )
Големина L погодни за НАС жените големина 6,7,7 .5 (Кинески големина 37,38,39 )
Големина XL погодна за НАС жените големина 8.5,9,10 (Кинески големина 40,41,42 )
Големина XXL погодна за НАС мажите големина 8.5,9.5 (Кинески големина 43,44 )
Големина XXXL погодна за НАС мажите големина 10.5,11 (Кинески големина 45,46 )

Кон својствата

Големина:
L, M, S, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Сомот
Број На Модел На:
4561
Бренд Име:
Nasinaya
Возраст:
Универзална

Најдобри предлози во категоријата