.

.

Bustier Жените Спорт Фитнес Градник Исече Врвот Лесна Push-Up Градник Работи Салата Спортски Градник Градник Спорт Жена Фитнес Атлетски

Bustier Жените Спорт Фитнес Градник Исече Врвот Лесна Push-Up Градник Работи Салата Спортски Градник Градник Спорт Жена Фитнес

DEN 263.52
DEN 198.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Функција : со Фиксна рамената,Целосна покриеност,,Брз-сува Сечење на Врвот,Shockproof,Racerback Назад Plaid Дизајн
Боја : Сина, Црна,Виолетова
Материјали : Најлон + Spandex
Тежина : 90g
Стил : Мода,Поместена,Жица Слободни Бремена жена /Дами Спортски градник,Лесна и брзо сува работи јога вест
Одговара за Жените, како и на Бремените Жени.
Големина : M,L
M(75 B/75 C/75 D/80 B/80 C) Биста : 32.7-34.2"/82-87cm
L(80 D/85 A B C /90 B/90 C) Биста : 28.7-32.3"/73-82cm
Пакетот Вклучува : 1 X женски Спортски Градник ( Вклучени Само Градник)
1. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја на разликата 2. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Кон својствата

Големина:
L, M
Материјал:
Најлон + Spandex
Бренд Име:
Balight
спортски тип:
јога
Затворање Тип:
NO
Број На Модел На:
Жените Спортски Градници
Функција:
Дише

Најдобри предлози во категоријата