.

.

RB85 Слугинката на Честа Писмо Златен Сјај Печати Кимоно Облека Faux Свила Жените Bachelorette Свадба Preparewear Булчински Партија Облека

RB85 Слугинката на Честа Писмо Златен Сјај Печати Кимоно Облека Faux Свила Жените Bachelorette Свадба Preparewear Булчински

DEN 362.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Faux Свила,Полиестер
Материјал Состав:
Свила
Број На Модел На:
3900
Сезоната:
Пролет
Ткаенина Тип:
Сатенски

Најдобри предлози во категоријата