.

.

Fdfklak 2017 Пролет, Есен Долг Ракав Печати Тренерки За Жените Памук Sleepwear Гроздобер Ноќ Наметки за Спиење Фустан М-XXL Q414

Fdfklak 2017 Пролет, Есен Долг Ракав Печати Тренерки За Жените Памук Sleepwear Гроздобер Ноќ Наметки за Спиење Фустан М-XXL

DEN 1620.00
DEN 810.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Fdfklak 2017 Пролет, Есен Долг Ракав Печати Тренерки За Жените Памук Sleepwear Гроздобер Ноќ Наметки за Спиење Фустан М-XXL Q414
1cm=0.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тоа висина укажуваат на тоа weiht должина слободни / / / / S / / / / M / 150-158cm 42.5-52.5 kg / L / 158-165cm 52.5-62.5 kg / XL / 160-168cm 62.5-72.5 kg / XXL / 162-172cm 72.5-90kg /
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување на Плаќање :
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
Превозот :
1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време
2. Обработка На Време : Околу 3-5 Дена
3. Превозот Време : 15-30 дена од воздух mail . 3-10 работни дена од Express.
Напомена :
Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена
Гаранција и Гаранција :
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Ние ги прифати малите на големо, добредојдени за да испратите e-mail на нас. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.добредојдовте на истрага нас.
Повеќе услуга :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.
Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!
Внимание За Купувачот :
Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Околу Врат
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
Nightgown
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Fdfklak
Сезоната:
Есен
Големина:
M,L,XL,XXL
боја:
светлината вино црвено,розово,се зголеми црвена,виолетова,црвена

Најдобри предлози во категоријата