.

.

Bejirog цртан филм краток ракав пижами сет за мажи потчинети sleepwear плус големина pyjamas памук nightwear О-вратот homedress во лето

Bejirog цртан филм краток ракав пижами сет за мажи потчинети sleepwear плус големина pyjamas памук nightwear О-вратот homedress

DEN 1270.56
DEN 762.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вниманието : 1.
1 ) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена.) Земете кратки ракави жените големина на табела како на пример : Ако табела покажува дека М големина одговара за висина околу 153-158 CM и тежина околу 40-50 KG.Јас сум многу задоволен да се служи.
6 ) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7 ) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
4 ) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. answer : ___________________________ note : руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме! Ве молиме да веруваат во нас,ќе добиете висок квалитет и оригинални производи од нашата продавница.Ве молиме изберете големина XL.
3 ) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Јас може да ви помогне да се избере соодветна големина, ако имате било какви прашања во врска со големината или другите.Вие
мора да се многу како нив. Пратката може да биде загубена/ враќање/ или само го одложи за разумно фактори.За големина : следните големина е за физичка прирачник за мерење кои ќе be1-3cm грешки.)
Bejirog цртан филм краток ракав пижами сет за мажи потчинети sleepwear плус големина pyjamas памук nightwear О-вратот homedress во лето
добредојдовте во мојата продавница!
Моите најмили Купувачот,
Ве молиме обрнете внимание на нашата нова разни на производите,тие се толку евтини и висок квалитет. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
5 ) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.но, според висина и тежина,можете да го изберете најсоодветниот големина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4 ) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве молиме не го нарачате ако умот.
2 ) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Пижами
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
874
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Bejirog
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Појас
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Sleeve Стил:
Редовни
забелешка:
2 парчиња значи 1 врвот и дното 1

Најдобри предлози во категоријата