.

.

Mujer Pijama Светло Зелена Женски Облека Bathrobe Стил Долго Жените Sleepwear Кимоно Бања Gown Плус Големина S M L XL XXL XXXL Zhc01L

Mujer Pijama Светло Зелена Женски Облека Bathrobe Стил Долго Жените Sleepwear Кимоно Бања Gown Плус Големина S M L XL XXL XXXL

DEN 1344.00
DEN 470.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно.
Размена и Политика на Враќање (35 Дена Гаранција за Враќање)
35 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа.
јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка.
Ракување и Превозот
Јас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објави на светот. Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-45 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-7 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста.
Повратни информации
ако такса има било каков проблем, кога ќе добиете предмети , ве молиме да не остави негативни повратни информации или неутрална реакција , бидејќи не може да се решавање на секој проблем за вас , можете да ме контактирате прво , па јас може да го знам и решавање на проблем за вас , јас сум исправен продавачот , само сакам моето сите клиент е задоволителен за цел од мене ,
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 е во детални продавачот извештаи за мене , ви благодарам многу!
. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник.
Големина : S M L XL XXL XXXL
Боја : Црна , Темноцрвена , Црвена , Бела , Сина , Сина , Езерото Сина , Светло Сина , Виолетова , Светло Виолетова , Топла Розова , Темно Зелена , Светло Зелена , Злато , Розова ,
Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
Бесплатен Превозот!
Големината на Табелата за инчи Големина на Табелата Пазувите за да пазувите Должина (Рамо до Полите) S 20" / 50cm 41" / 104cm M 21" / 53cm 43" / 109cm L 22" / 56cm 45" / 114cm XL 23" / 58cm 47" / 119cm XXL 24" / 61cm 49" / 124cm XXXL 25" / 63cm 50" / 127cm
Трговија на големо и на Мало
Dropshipping
100% Сосема Нов
Моден Кинески Жените Свила Rayon Облека Кимоно Бања Gown Големина S M L XL XXL XXXL
************************
Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност.
Опис на објектот :
Материјал : Faux Свила , Rayon . Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко
Плаќање
Јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.
Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 35 дена по приемот на нарачката.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Број На Модел На:
Zhc01L
Бренд Име:
QIANTANG
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
Faux Свила
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Poplin
Материјал:
Faux Свила,Rayon
Шаблон Тип:
Животните
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата