.

.

Сатенски sleepwear за мажи Секојдневен Свила Пижами Поставите Удобно Sleepwear Pyjamas Поставите Loungewear Секси Nightwear се Вклопува во Сите Сезони

Сатенски sleepwear за мажи Секојдневен Свила Пижами Поставите Удобно Sleepwear Pyjamas Поставите Loungewear Секси Nightwear

DEN 1823.04
DEN 1276.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Сатенски sleepwear за мажи Секојдневен Свила Пижами Поставите Удобно Sleepwear Pyjamas Поставите Loungewear Секси Nightwear се Вклопува во Сите Сезони
pijama hombre pyjamas мажите pijama masculino во машка Повик Pajama Сет Плус Големина Sleepwear Модални Памук Дневна Носат Удобно Пол : Мажи Стил : Неврзан Појас Тип : Средината на Панталона Стил : Редовни Затворање Тип : чипка Одговара Тип : Лабава употреба : Спиење Дневна/Семејство/По бања/Хотели Дебелина : тенок Боја Стил : црна/Кафеава боја/Бела/сива Висок Квалитет Сатен Поли Мажите Pajama Поставите Убаво прилагодени Сатен Pajama Поставете мала тежина материјал со свилен чувство за удобен ноќно спиење. Одличен подарок за семејството или пријател. Нова темно обоени ткаенини ќе го изгуби лебди боја од неговата површина, особено црна. Ние ви препорачуваме да се мијат вашиот нов сатен производи пред носење. Ако е можно, ве молиме да користите неутрален детергент за перење, сапун или алкална детергент може да се зголеми исчезнува. Мијте ги одделно или со како боја, миење на внатрешноста може да помогне да се заштитат ткаенина боја. Рака мие под 30 целзиусови степени Степен. Пегла на ниска топлина. За sleepwear големина упатство, ве молиме движете надолу за да ја Опис на Производот. Ве молиме не само споредете ја големината наслов (S/M/ L/ XL) со вообичаениот облека, ве молиме внимателно прочитајте секој елемент на големината водич (биста, половината, должина, итн.).

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Пижами
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HNMCHIEF
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Појас
Број На Модел На:
168
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Јака:
Маскирани
Затворање Тип:
Drawstring
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Мажи
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Чипка
Одговара Тип:
Лабава
Употреба:
Спиење Дневна/Семејство/По бања/Хотели
Дебелина:
Тенка
Боја Стил:
црна/Кафеава боја/Бела/сива

Најдобри предлози во категоријата