.

.

(1PCS & бесплатен превозот) Kawasaki 250 ~ 400CC мотоцикл ZZR250 Zephyr 400 Keihin carburetor вакуум дијафрагмата

(1PCS & бесплатен превозот) Kawasaki 250 ~ 400CC мотоцикл ZZR250 Zephyr 400 Keihin carburetor вакуум дијафрагмата

DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пред купување, ве молиме да се споредат големина, а потоа се купи. Вакуум дијафрагмата $ 5.5, Ако купат две или повеќе ќе имаат 5% попуст, ние исто така, обезбеди бесплатна испорака на услугата. Вакуум дијафрагмата е сосема нов, за некои долго мотоцикл употреба, стареењето е честа грешка дијафрагмата, дијафрагмата постои друг начин за поправка на стареење, само за да бидат заменети, Овие вакуум дијафрагмата се применуваат следниве модели : Kawasaki 250 ~ 400 CC мотоцикл ZZR250 Zephyr 400 . Тука е слика зема во вид, сликата е означена со големината, ве молиме споредете ја големината откако ќе се купи.

Кон својствата

Објектот Ширина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
1.8cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Тежина:
50g
Специјални Функции:
carburetor поправка
Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Carburetor
Бренд Име:
LANTWU
Име На Модел:
ZZR250 Zephyr 400

Најдобри предлози во категоријата