.

.

ID:5mm OD:8mm 1M Мотор Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка За јамаха fz6 r6 fz1 r1 r25 xj6 xjr 1300 fz8 хонда cb400 cb600 bmw

ID:5mm OD:8mm 1M Мотор Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка За јамаха fz6 r6 fz1 r1 r25 xj6 xjr 1300 fz8 хонда cb400 cb600

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


DOCONO ID : 5mm OD : 8mm 1 M Мотор Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка Бензински Линија Цевка За јамаха kawasaki ktm suzuki хонда ducati bmw
Направен од висок квалитет на Висок квалитет на мека гума, отпорни на топлина, анти-стареењето, фина изработка, 100% Вода-Доказ. Ние не нудиме изборот на боја, ќе испрати случаен боја, ви благодарам. Должина : 1m/39.37" Внатре Дијаметар 5mm/0.20" надворешен Дијаметар 8mm/0.31" Универзална Одговара за повеќето мотоцикл, dit dirt Велосипедска, АТВ и така натаму
Ниска цена, трајни и флексибилни. Тоа е многу едноставна за да се вклопи, едноставно им помогнам во однос на секој порт и клип во место. Тоа е погоден за бензин (на чело & champion) и дизел линии. Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1x 1m мотор гориво црево


Кон својствата

боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Розова
Бренд Име:
DOCONO
Тип На Објект:
гориво филтер
Материјал Тип:
мека гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
FH-U001
Точка име :
Гориво Гас Нафта За Испорака Цевка Цевка Бензински Линија Цевка
Функција:
Гориво Гас Нафта За Испорака Цевка Цевка Бензински Линија Цевка
fuction:
Гориво Гас Нафта За Испорака Цевка Цевка Бензински Линија Цевка
Fitment:
Универзална
ID:
5mm
OD:
8мм
Должина:
1 M

Најдобри предлози во категоријата