.

.

Carburetor Адаптер Плоча се прилагоди Малку мајмун Нечистотија Јама Велосипеди резервни делови за off-road мотоцикл атв refires додатоци

Carburetor Адаптер Плоча се прилагоди Малку мајмун Нечистотија Јама Велосипеди резервни делови за off-road мотоцикл атв refires

DEN 264.00
DEN 248.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Carburetor Адаптер

Кон својствата

боја:
Црвена, Сина, Црна, Сребрена, Жолта, Зелена, Виолетова
Бренд Име:
WEIYU
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Ширина:
5.8cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.04kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
врска

Најдобри предлози во категоријата