.

.

LPSECURITY 50m 0.75 мм јамка детектор серпентина јамка кабел јамка жица за возило јамка детектор

LPSECURITY 50m 0.75 мм јамка детектор серпентина јамка кабел јамка жица за возило јамка детектор

DEN 427.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние може да ја испорача стоката до сите земји во светот; ве молам само да се јавите на продавачот ако aliexpress систем нема поддршка за да испратите стоки за вашиот народ. Ова е затоа што системот стандардно поставување има ограничена функција.
За диливери експрес, доколку купувачот избира EMS, продавачот ќе ја испрати на стоки со ЕМС, DHL, или UPS или FEDEX или ТНТ или Aramex во зависност од ситуацијата. За било какви посебни барања, ве молиме оставете белешки за продавачот.
Јамка детектор на кабел :
1. секој компјутер е 50 метри ; приспособен должина е avaible(ве молиме контактирајте со продавачот ако е потребно)
2. Анти-корозија, анти-согорување, совршена изолација, Киселина-Алкална отпорни

Кон својствата

Бренд Име:
LPSECURITY

Најдобри предлози во категоријата