.

.

Оригиналниот Xiaomi Fingertip Блок за Слободни Време Mitu Ми Bunny Неограничен Flippable Едноставна Симпатична Мода Преносни Мини

Оригиналниот Xiaomi Fingertip Блок за Слободни Време Mitu Ми Bunny Неограничен Flippable Едноставна Симпатична Мода Преносни

DEN 324.00
DEN 227.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оригиналниот Xiaomi Fingertip Блок за Слободни Време Mitu Ми Bunny Неограничен Flippable Едноставна Симпатична Мода Преносни Мини Xiaomi MITU е забавно и прст фабрика за играчки. Сива + бела + портокалова боја ви покаже едноставен и елегантен изглед. Усвоен 0-степен нацрт агол технологија, нејзината мазна и круг аглите ви овозможи да ја ротирате тоа течно. Не само прст фабрика играчка, може да се комбинираат со MITU робот додатоци да се направи ново создание.
Главни Карактеристики :
● Интересна играчка за да го намалите стресот
● Треба DIY, забавно да се убие време
● Едноставен изглед носи различни чувство
● Одлична изработка, тоа може да се ротира течно и слободно
● Мазна површина и круг агол, чувство на удобност
● Мали димензии, лесно да се носат
● Може да се состави со MITU додатоци да се направи ново создание Купување на Стојат Блок , ве Молиме да ги Купите На Резервоарот Блок, ве Молиме

Кон својствата

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
максимална брзина:
СТАН Контрола
жиро:
Прст Блок
Број На Модел На:
Xiaomi Прст Блок
Карактеристики:
Магнетно
Бренд Име:
xiaomi
Контрола На Канали:
2 канали
Скала:
Други

Најдобри предлози во категоријата