.

.

Xiaomi mijia wowstick wowpad Магнетни Screwpad Завртка Postion Меморија Плоча Мат За Wiha комплет ,1FS Електрични

Xiaomi mijia wowstick wowpad Магнетни Screwpad Завртка Postion Меморија Плоча Мат За Wiha комплет ,1FS Електрични

DEN 475.20
DEN 262.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Xiaomi mijia wowstick wowpad Магнетни Screwpad Завртка Postion Меморија Плоча Мат Прецизни Поправка Алатка Делови За Wiha Шрафцигер за полнење
Ова е xiaomi mijia wowstick серија производи име леле screwpad која е магнетни подлога што се користи за поставување на шрафовите земени од електронски производи, како што се smart телефон, дигитална камера,РК играчки. Јасно означени решетки да postion на шрафовите се овозможи на корисникот лесно да се momery на шрафовите инсталиран на производи, најдобриот партнер за вашиот wowstick screwdrivers како , , , ,Mijia wiha screwdrivers комплет
Материјал : пластика(флексибилна)
Боја : црна
Големина : 165 X 65mm/6.5 Х 2.56 инчен(L*W)
Нето Тежина : 62g
Пакет Се Вклучени :
1 X Wowpad Магнетни Завртка Postion Меморија Плоча

Кон својствата

Карактеристики:
Возење На,Слот,Магнетни
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
жиро:
xiaomi smart home
максимална брзина:
xiaomi wowpad
Скала:
1
Бренд Име:
xiaomi
Контрола На Канали:
2 канали
Број На Модел На:
xiaomi wowstick

Најдобри предлози во категоријата