.

.

Geeklink Smart Home Вратата Сензор,Откривање на Прозорецот Вратата се Отвори/Затвори,навремени Повратни информации за да Мислител,Wifi Далечинска Контрола од страна на IOS Andro

Geeklink Smart Home Вратата Сензор,Откривање на Прозорецот Вратата се Отвори/Затвори,навремени Повратни информации за да Мислител,Wifi

DEN 1598.40
DEN 863.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Geeklink Smart Home Вратата Сензор,Откривање Windows Врати Отвори/Затвори,навремени Повратни информации за да Мислител,Wifi Далечинска Контрола од страна на IOS Android
Топло Известување:
1. Оваа Geeklink две начин повратни информации вратата сензор само може да работи со Geeklink Мислител.
2. Ако ви треба англиски упатство, ве молиме оставете ме пораки.
може да кликнете на овој линк за да добиете нова Мислител :
Geeklink Проширување е добар избор за вас. Ако имате , екстензии може да се реализира IR/RF сигнал навлезат во ѕидот. И тие може да ја зајакне сигнали, навистина одлично! Ве молиме кликнете на линкот подолу за да добиете pefect еден :

Кон својствата

жиро:
Никој
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Број На Модел На:
ГД-1
Бренд Име:
geeklink
максимална брзина:
Никој
Скала:
Никој
Тип На Производ:
Geeklink Вратата Сензор
поддршка домаќин:
Geeklink Мислител
Напојување:
Копчето мобилен батерии CR2450
Работна температура:
0-40 Степен
работна Влажност:
10%-90%RH(Без кондензација)
Големина:
59*34.5*15(body)/35.5*12.5*12(Magnet)
боја:
Бела
Поддршка RF Сигнал:
433M
Траење На Батеријата:
2 години повеќе
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Најдобри предлози во категоријата