.

.

Оригиналниот Broadlink Sp3 СП CC 16A+Тајмер ЕУ НИ мини wifi штекер приклучок во штекер Smart безжичен далечински Контроли за iphone, ipad и Android

Оригиналниот Broadlink Sp3 СП CC 16A+Тајмер ЕУ НИ мини wifi штекер приклучок во штекер Smart безжичен далечински Контроли за

DEN 907.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оригиналниот Broadlink Sp3 СП CC 16 A+Тајмер ЕУ НИ мини wifi штекер приклучок во штекер Smart безжичен далечински Контроли за iphone, ipad и Android

Кон својствата

Карактеристики:
Далечинска Контрола
Број На Модел На:
BROADLINK sp3
Бренд Име:
BroadLink
боја:
Бела
Материјал:
ABS
Панел Материјал:
Калено Зајакнато Кристално Стакло Panel
Гаранција:
12months
Напојување:
AC100~240V,50/60Hz

Најдобри предлози во категоријата