.

.

IKOKY Секс Играчки за Парови Сексот Ролери Возрасни Игри Брадавица/Ракот на Пенисот Јазик Тело Stimulator Wartenberg Pin Тркала

IKOKY Секс Играчки за Парови Сексот Ролери Возрасни Игри Брадавица/Ракот на Пенисот Јазик Тело Stimulator Wartenberg Pin Тркала

DEN 234.24
DEN 187.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Стимулира кожата или пенисот или на јазикот итн Секс играчки за мажи и жени, само за да уживате со тоа Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : Како слики
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот "телефон случај"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет се Вклучени : 1 x Пичка Ролери
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми.Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Бренд Име:
IKOKY
Големина:
1 piece
Број На Модел На:
12347
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Најдобри предлози во категоријата