.

.

IKOKY Метален Електричен Шок Анален Plug Секс Играчки за Мажи Жени Мастурбацијата Електро Задник Plug Терапија Massager Медицински Тематските Играчки

IKOKY Метален Електричен Шок Анален Plug Секс Играчки за Мажи Жени Мастурбацијата Електро Задник Plug Терапија Massager Медицински

DEN 202.56
DEN 164.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. Стандардно име на пакетот "телефон случај"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет се Вклучени : 1 x Електричен Шок Анален Приклучок
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо, однапред ви Благодариме за вашето трпение. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, ви Благодарам многу.
Карактеристики: 100% сосема нов и висок квалитет на Електричен шок анален приклучокот, а да ви донесе различни сексуални чувство Стимулирање на задник приклучок е мазна, но, сепак, сетилно текстура играчки се дизајнирани за чисто анален задоволство Заоблени совет за лесен влез Убава црвена кристал база направи повеќе романтична Голема за мажите и жените Забелешка : Оваа производи се само анален приклучокот , а не вклучувајќи и електричен шок жица и домаќин (можете да ја посетите нашата продавница да купат)
Спецификација : Кристал Боја : Црвена Големина : Како на сликата Материјал : Метал Количина : 1 парче
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Кон својствата

Тип На Објект:
Медицински Тематските Играчки
Бренд Име:
IKOKY
Број На Модел На:
12375
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Најдобри предлози во категоријата