.

.

Viaoli Ресторан Готвач Униформа за Мажи Панталони Кујна Панталоните Готвач Униформи за Жените Панталони Еластичен Појас Bottoms Работна Облека

Viaoli Ресторан Готвач Униформа за Мажи Панталони Кујна Панталоните Готвач Униформи за Жените Панталони Еластичен Појас Bottoms

DEN 1648.32
DEN 1170.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Нов Бренд Со Висок Квалитет!
Материјал : Памук, полиестер мешавина
Тагови Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL
Боја : Како на сликата шоу
Број : CSF301
Карактеристики : Готвач сите натпревар панталони, едноставен и формално, удобна памучна помеша ткаенини, парична казна изработка.
Пакет Содржина : 1x Готвач Панталони
Големина : погледнете подолу за вистински мерења.
Ознаката големина е Азија големина, која Обично се помали (1-2 големини) од Западен големина, Па ние силно препорачуваме да се споредат по детални објект со големина на вашиот сопствен големината на телото сега.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
VIAOLI
Материјал:
Ацетат
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Bottoms
Број На Модел На:
V1183112
Ткаенина Тип:
Twill
Употреба:
Службата За Храна
Важат за:
мажи жени
Употреба:
Службата За Храна
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Пол:
Унисекс
боја:
Лента

Најдобри предлози во категоријата