.

.

Лето кратко sleeve готвачи униформа дише нето готвач кошула 2018 нова посебна мрежа кул готвач бела келнер униформа евтини workwear

Лето кратко sleeve готвачи униформа дише нето готвач кошула 2018 нова посебна мрежа кул готвач бела келнер униформа евтини workwear

DEN 959.04
DEN 786.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
крајот Бои : Бела, Црвено Црни Детали : 1 : Јака 2 : Ракав 3 : Џеб 4 : Назад мрежа 5 : Ткаенина

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
готвач грб
Ткаенина Тип:
Плетени
Пол:
Мажи
Стил:
се готви
Сцена:
работа
Сезоната:
Лето
Применливи Индустрии:
угостителски ресторан

Најдобри предлози во категоријата