.

.

2017 Newes Оригинални Xiaomi Mi Слушалка Клипот Свежи Верзија Во Уво 3,5 мм ПОМОШЕН со Микрофон Жица Контрола за Мобилен Телефон

2017 Newes Оригинални Xiaomi Mi Слушалка Клипот Свежи Верзија Во Уво 3,5 мм ПОМОШЕН со Микрофон Жица Контрола за Мобилен Телефон

DEN 449.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2017 Newes Оригинални Xiaomi Mi Слушалка Клипот Свежи Верзија Во Уво 3,5 мм ПОМОШЕН со Микрофон Жица Контрола за Мобилен Телефон Отпорност : 32 Фреквентен опсег : 20-2000 Hz Plug Дијаметар : 3.5 mm должина на Кабел : 1.4 м Компатибилен Платформа : ANDROID, i OS Дали микрофонот : со МИКРОФОН приклучок за Слушалки приклучок тип : директно тип Номинална моќност : 5m W
Бренд XIAOMI Количина 1 Парче Виолетова Боја Црна, Сина, Сребрена се Зголеми Материјал Enamelled бакарна жица Приклучок Тип 3,5 мм Злато Позлата Max Практични Моќ 5m W Max Прифатлива Моќ 20m W Фреквентен Опсег 20-20000 Hz Линија за Контрола на Копчето Play Копчето (Може да запре или да започнете музика) Зборување за Повикување И Може да Одговори на повиците и да ги закачам на повик Применуваат модели на Iphone 4 5 5 S 5 C ipod touch 5 Нано и други Андроид телефони и таблети Пакет Да Димензии & Тежина (Главен Производ) Димензија 140cm Тежина 14g

Кон својствата

Број На Модел На:
Xiaomi Клипот Свежи Верзија
Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Стил:
Во Уво
Отпорот:
32Ω
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Чувствителност:
98dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
1.25 м
Бренд Име:
xiaomi
Контрола На Јачина На Звук:
No
Функција:
Заеднички Приклучок За Слушалки
Конектори:
ПОМОШЕН
Времето на пазарот:
2016 година
Функција:
Поништување Бучава

Најдобри предлози во категоријата