.

.

2017 Нови Пристигнување!Професионални Moxpad X9 Про Двојна Динамичен Возач Во Уво Спорт Слушалки со Микрофон за Замена на кабел за Мобилни

2017 Нови Пристигнување!Професионални Moxpad X9 Про Двојна Динамичен Возач Во Уво Спорт Слушалки со Микрофон за Замена на кабел

DEN 921.60
DEN 839.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2017 Нови Пристигнување!Професионални Moxpad X9 Про Двојна Динамичен Возач Во Уво Спорт Слушалки со Микрофон за Замена на кабел за Мобилни Двојна возачи6mm+9mm драјвери за секој канал, прават звук повеќе длабоко, дебели, мазна и силна. Монтажни дизајн MMCX конектор ,лесно да се промени кабел порта дизајн-earhook форма . никогаш нема да заспивам во текот на спорт 1. Тип : Во уво 2. Бренд : Moxpad 3. Модел : X9 4. Отпорност : 16 5 . Фреквентен опсег : 20-20000 Hz 6 . Интерфејс : 3.5 mm 7 . Кабел Должина : 1.35m5cm 8. Тежина : 25g 9. Боја : ЦРВЕНА,ЦРНА 10. Дали со Микрофон : Да 11. Слушалка приклучок тип : L тип

Кон својствата

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,За Рутински канцелариска Работа,Обични Слушалки,Поништување Бучава,Преносни,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Чувствителност:
95±3dB
Времето на пазарот:
2016 година
Конектори:
3.5 mm
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Линија Должина:
1.4 m
Vocalism Принцип:
Динамичен
Број На Модел На:
Moxpad X9
Стил:
Во Уво
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Безжичен:
No
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
18-20000Hz
Безжична Тип:
Никој
Водоотпорен:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
Отпорот:
16Ω
комуникација:
Жичен
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Бренд Име:
Moxpad

Најдобри предлози во категоријата