.

.

24 часа брод Moxpad X9 3.5 mm Во уво Слушалки Двојна Динамичен Возачот Музика Hifi Бас слушалки Спорт Слушалки со Микрофон За iPhone 8

24 часа брод Moxpad X9 3.5 mm Во уво Слушалки Двојна Динамичен Возачот Музика Hifi Бас слушалки Спорт Слушалки со Микрофон За

DEN 912.00
DEN 775.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2017 Нови Пристигнување!Професионални Moxpad X9 Про Двојна Динамичен Возач Во Уво Спорт Слушалки со Микрофон за Замена на кабел за Мобилни Двојна возачи6mm+9mm драјвери за секој канал, прават звук повеќе длабоко, дебели, мазна и силна. Монтажни дизајн MMCX конектор ,лесно да се промени кабел порта дизајн-earhook форма . никогаш нема да заспивам во текот на спорт 1. Тип : Во уво 2. Бренд : Moxpad 3. Модел : X9 4. Отпорност : 16 5 . Фреквентен опсег : 20-20000 Hz 6 . Интерфејс : 3.5 mm 7 . Кабел Должина : 1.35m5cm 8. Тежина : 25g 9. Боја : ЦРВЕНА,ЦРНА 10. Дали со Микрофон : Да 11. Слушалка приклучок тип : L тип Приклучок : 3.5 mm 1 moxpad x9 жичен слушалка 2 пара слушалка за уво капа 1 футрола

Кон својствата

Функција:
За Мобилен Телефон,За iPod,Спорт,Заеднички приклучок за Слушалки
Поддршка СТАН:
No
Чувствителност:
95±3dB
Конектори:
3.5 mm
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
18-20000Hz
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Водоотпорен:
No
Линија Должина:
1.4 m
Приклучок Тип:
L Виткање
Отпорот:
16Ω
комуникација:
Жичен
Vocalism Принцип:
Динамичен
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Број На Модел На:
Moxpad X9
Стил:
Во Уво
Бренд Име:
Moxpad
Функција:
За Рутински Канцелариска Работа, Поништување Бучава, Преносни
Времето на пазарот:
2016 година

Најдобри предлози во категоријата