.

.

трговија на големо светло крем kidslike слобода летаат mural позадина декорација за деца' сала расадник соба ѕид хартија mural

трговија на големо светло крем kidslike слобода летаат mural позадина декорација за деца' сала расадник соба ѕид хартија mural

DEN 527.52
DEN 290.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и висина ,а потоа на ред точната количина.
Како да се цел на mural?
Step1 : Мерење на ширината и висината на ѕидот.
Step2 : Пресметува ѕид област (ширина x висина),а потоа со цел правилна количина.
Step3 : Кликнете купи сега, и да ни кажете на вашиот ѕид ширина и висина во вашата нарачка порака.
E. g., Ако вашиот ѕид е големина е 4.16 m ширина и 2.75 m во височина, па 4.16 m × 2.75 m=11.44 квадратен метар ( да се пополни количината 12 за ваша цел).
СОВЕТ! : Т еве 16 фиксна големина,ако не оставете порака за да ни кажете на вашиот ѕид големина. Според својата цел количина, Ние ќе испратиме една големина на следниве 16 фиксна големина.
Бразил пријател, Производот не содржи царинските давачки. Ако немаат намера да се царинење, ве молиме да не купи.

Кон својствата

Димензии:
custom size
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
DJ15334121
Шема:
Yes
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
PALUTON
Функција:
Еколошки
Површински Третман:
Печатени
Употреба:
Апарати за домаќинство
Тип:
Платно

Најдобри предлози во категоријата