.

.

11PCS Rhombus школка мозаик плочки природна мајка на бисер плочка кујна бања туш декоративни ѕид backsplash плочки трговија на големо

11PCS Rhombus школка мозаик плочки природна мајка на бисер плочка кујна бања туш декоративни ѕид backsplash плочки трговија

DEN 960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Внимание : цена 20 е за 1pcs бесплатен превозот цената 148.2 за 11pcs бесплатен превозот.
Производ discription :
Број На Модел : D46
Материјал : слатководни школка,мајка на бисер
Дијагоналната должина : 25*41mm
Лист Големина : околу 280*250mm
1lot : 11pcs=11 квадратни метри=1 метар квадратен
Дебелина : 3мм
Поддршка : mesh
Производот се прикаже :
Производ Апликација :
Школка мозаик плочки се користи широко во различни места.
1.Идеален плочки за внатрешна и надворешна ѕидови плочка.
2.Зграда средини,базени,кујна соба,купатило.
3.Хотели и ресторани,барови,ballroom,вила.
4.табела врвот,таванот.салони.
5.TV задниот ѕид,countertops,туш ѕид,SPARS,итн.
Суровини :
Производ карактеристики на школка мозаик плочки :
1.Школка мозаик плочки се многу популарни во ентериерно уредување во неодамна години,нема загадување,без зрачење,не исчезнува,водоотпорни и огноотпорни заштита,лесно чистење и со апсорпција на вода е речиси нула.
2.Школка мозаик плочки се богати со боја,и имаат многу видови на облици и видови.Тоа може да се задоволат потребите на голем број потрошувачи.
3.Зелена зграда материја : Сите суровини и школки доаѓаат од природата.
4.Тие лесно се перат,трајни киселина-доказ.
5.школка мозаик плочки се рачно изработени производ наместо на машина.
6. Школка мозаик плочки се симбол на модата,богатство, благородништвото, legance и луксуз.
Инсталирајте Водич :
Внимание :
1.Квалитетот на производот е 100% сигурни.Ако ви се некои сигурно,ние укажуваат на тоа дека можат да купат еден квадратни метри или повеќе за примерок.
2.Според вашето барање,на производи може да биде приспособен за вас.
3. Како природен производ од страна на страна,школка мозаик плочки покажува различна боја, од различни агли и светлина.
4. За wholesales : Ние сме фабрика,и ние го прифаќаме трговија на големо наредби и проектот наредби!Трговија на големо цена ќе биде подобро, но минимум цел количина е повеќе.ако имате било какви прашања или ви се потребни повеќе информации,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
1.Ние зависи од Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2.Ако сте љубители на нашите предмети ве молиме да ни остават добар фидбек : 5 ѕвезди.Вашата акција ќе ни ги охрабри да се направи подобро.Ние ќе го прават истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

боја:
1PCS, 15PCS
Бренд Име:
XuTaiMoTi
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
is_customized:
Yes
Материјал:
Други

Најдобри предлози во категоријата