.

.

Децата Позадина се Тркалаат Девојки Спална соба Позадини Не-плетени Позадини Сина, Розова Срцето Позадина Детска Соба Ѕид, Хартија,Хартија Ѕид

Децата Позадина се Тркалаат Девојки Спална соба Позадини Не-плетени Позадини Сина, Розова Срцето Позадина Детска Соба Ѕид, Хартија,Хартија

DEN 1752.00
DEN 1577.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме имајте во предвид :
1.Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
2.Боја на ѕвонење може да се разликува поради монитор резолуција и осветлувањето во просторијата, на слики на ѕидот за повикување само.
3.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
4. Можете да ги примите позадина ролни има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот. У треба да се Исчисти ѕид прво, да се избегне да не фирма, бидејќи на честички прашина.
5. Ја пресмета вашата соба големина внимателно за да бидете сигурни дека тоа е доволно за вашата fitment.
Модерните Не-плетени Деца Позадина се Тркалаат
Стил : Деца Соба
Материјал : Не-плетени
Димензии : Должина : 32.8 ft(еднаков на 10meters) Ширина : 1.738 ft(еднаков на 0.53 метар)
Лепак : Без
Бразил купувачи (време на испорака )
Кина пост : 20 до 120 дена , може слободно данок .
ПРЕГЛЕДИ : 7 до 20 дена . треба да обезбеди CPF.
Руски Клиенти љубезно ни остави целосно име и презиме
Опис
Ние секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!
Ве молиме овозможи боја разликите во различни камерата и светлината.
Плаќање
1. Ние прифаќаме alipay тука.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
1. Сите нарачки ќе брод во рок од 7 работни дена
2. Ние нудиме редовен воздушен mail пост и регистрирани воздухопловната пост превозот методи.
3. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака.
Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.
4. Ние не се Одговорни за вашата Царина.
Answer : ___________________________ NOTE : Предмети кои вклучително и батерии, CD или Гел не може да брод од страна на курирската служба DHL.
Наплата И Враќање
1. Ако сте незадоволни со предмети.(Личен Избор),можете да се вратите до нас во рок од 7 дена.
2. Ако објектот доаѓа во лошо conditon кога ќе се примени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ни каже .
ние може да refound или ја за вас .
Гаранција и Гаранција
1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Повратни информации
1.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
2.Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или за да ги отворите некој спор.
3.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми, па ние може да го поправам и да бидете среќни.

Кон својствата

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Звук-Апсорбирање,Влага-Доказ,Огноотпорни,Топлинска Изолација,Мувла-Доказ,Анти-статички,Soundproof
Шема:
Yes
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Површински Третман:
Врежана
Употреба:
Трговија,Апарати За Домаќинство,Забава,Администрација
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
Диан Веи FW8121
Бренд Име:
ѕидот зборува
Стил:
за деца
Големина:
Length
Примена:
Дневна Соба,Спална Соба,Детска Соба,Деца Соба,Девојки Соба

Најдобри предлози во категоријата