.

.

35 лист/пакет Кинески Сликарство Хартија акварел Ориз xuan хартија уметност резерви

35 лист/пакет Кинески Сликарство Хартија акварел Ориз xuan хартија уметност резерви

DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Почитувани купувачи, имам подобри пакет на владата да се задржи на хартија Мазна , можете да се чувствуваат удобно да се купи и употреба ! Се надевам дека овој шопинг е импресивен за вас и со нетрпение очекуваме да вашата следна посета!

Кон својствата

Големина:
35x25 cm, 35x52cm, 8k and a brush
Тип:
Слика Хартија
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Број На Модел На:
В. Џ.-БП-00170
Слика Хартија Тип:
Кинески сликарство
Количина:
35 лист/пакет
Големина на 8K:
35*беа 25,5 см
Големина на 4K:
35*52cm
стилот на хартија:
зрели xuan хартија

Најдобри предлози во категоријата