.

.

35 листови Кинески Сликарство Хартија Сликарство Calligraphy хартија xuan оризова хартија darwing материјали акварел хартија

35 листови Кинески Сликарство Хартија Сликарство Calligraphy хартија xuan оризова хартија darwing материјали акварел хартија

DEN 331.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Почитувани купувачи, имам подобри пакет на владата да се задржи на хартија Мазна , можете да се чувствуваат удобно да се купи и употреба ! Се надевам дека овој шопинг е импресивен за вас и со нетрпение очекуваме да вашата следна посета!

Кон својствата

Тип:
Слика Хартија
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Број На Модел На:
В. Џ.-БП-00173
Слика Хартија Тип:
Кинески сликарство
Количина:
35 лист/пакет
Големина на 8K:
26*35.5 cm
Стил:
суровини xuan хартија

Најдобри предлози во категоријата