.

.

Кинески ориз Хартија goingbi сликарство calligraphy варен хартија за Сликарство darwing материјали зрела xuan хартија 34.7*69cm

Кинески ориз Хартија goingbi сликарство calligraphy варен хартија за Сликарство darwing материјали зрела xuan хартија 34.7*69cm

DEN 1723.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Слика Хартија
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Слика Хартија Тип:
Кинески сликарство
Број На Модел На:
В. Џ.-БП-00183
Количина:
100 лист/пакет
Големина:
34.7*69 см
Стил:
Зрели хартија =варен хартија
боја:
бела како на слика

Најдобри предлози во категоријата