.

.

Hoverboard Плоча Електричен Скутер Плоча за 6.5 8 10 инчен Лебди Одбор Електричен Скејтборд Smart Рамнотежа Скутер Делови

Hoverboard Плоча Електричен Скутер Плоча за 6.5 8 10 инчен Лебди Одбор Електричен Скејтборд Smart Рамнотежа Скутер Делови

DEN 907.20
DEN 544.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

5 8 10 инчен Лебди Одбор Електричен Скејтборд Smart Рамнотежа Скутер Делови
Карактеристики : Нови Високо Стабилен Квалитет, Smart Само Балансирање Скутер Делови Плоча Одбор за Контрола за Универзална Сите Модели 9 Предмети во Вкупниот број на Оригиналниот taotao плоча со 32-битни микроконтролерски како господар чип Употреба Железнички да Железнички технологија,никогаш нема да исклучување,никогаш нема да се случи не може да се наплати. чип сите од оригиналниот увезени Кондензатори со користење на голем бренд смарагд,и животот е за 2,5 пати од други заеднички кондензатори Кабел се УЛ уверение,сите одбори имаат CE, ROHS, на препораките на FCC за сертификација на Високо квалитетни и стабилни Сите одбори hase тестирани,се работи добро,
Опис : Контролер калибрација студија : оф, долго притиснете го копчето за 5 секунди, "капе" звук додека околу фарови флеш, став податоци се успешно зачувани, за да бидат повторно да се префрлите.Ако тоа го прави некои должност,треба да се преземат за тоа. Ние се продаваат за евтини, но најдобро, вашето целосно задоволство загарантирани! ние веруваме дека ќе ви се допадне нив. Употреба : Погоден за монтажа електричен скутер автомобил.Со цел да се добие брз одговор и комуникација, ви препорачуваме да контактирате со Порака. Ние сме одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, ПОШТЕНСКИ код и телефонски број е уредна и валидна. За сите други информации, можете исто така да контактирате со нас во Бизнис часови : Од Кина local time : 8 : 00 ЧАСОТ-6 : 00 PM преку Trade Manager.Но, ние може да го прогласам за секој пакет на услуги за нашите клиенти во согласност со нивните барања,па кога ќе го поставите било која цел во нашата продавница,ве молиме оставете порака за да ни каже како да се прогласи за вас,инаку ние ќе го направи тоа според нашите искуства. Ве молиме навремено да контактирате со нас за дополнителна помош ако не го добие тоа во рамките на EST време. (Во калибрација, бидете сигурни да го задржи лево и десно педали паралелно на земјата. Ние брод на адресата дадена од страна на Aliexpress и купувачот . Преземање на сопствени должност е на купувачот одговорност. Да се рестартира назад кон учењето режим.Уживајте во спортот,сакам себе си. Нормално нарачки ќе се испраќаат преку Сингапур Пост/Netherland Пост /Кина пост,EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба плаќаат дополнително). Кул страна панел, на секоја светилка 8 LED. Таа има лево и десно рамнотежа, се вози директно,не врти со Голема брзина работи правилно MOS цевка,СВ. Производот ќе биде предаден во рок од 3 дена откако купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress.Ние не прифаќаме никакви спорот за сопствени проблем. Моќ индикатор одбор секој 6 LED.Ве молиме обрнете внимание на ова! 4.) Режим на прекинувач : Моќ Default ниска чувствителност mode (почетен режим), исклучување на државата, притиснете го копчето, и за неколку секунди копчето е притиснато повторно, звукот прашање капка, режимот на префрлување на high-sensitivity mode (режим на движење).Ние не можат да си дозволат DHL Далечински Превозот Надомест ако клиентите да изберете локација за подигнување на превозот,па затоа се надеваме дека можете да проверите дали вашиот место му припаѓа на DHL Оддалечена област на DHL websiteand може да се плати тоа свесно ако изберете локација за подигнување на Превозот За нас & Контактирајте со нас, и Ние, се со цел да се обезбедат мода спорт производ.

Кон својствата

Напон:
36V
Бренд Име:
Кул Чекор
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
скутер делови
Тип:
Скутер Плоча
лебдиш одбор Плоча :
smart рамнотежа Одбор
giroskuter:
лебдиш одбори
gyroscooter:
gyropode
плоча:
контрола коло
одбор за контрола:
електричен скутер делови

Најдобри предлози во категоријата