.

.

Goexplore Стакло за Ски шлем Надвор анти-нула и внатре анти-магла стакло

Goexplore Стакло за Ски шлем Надвор анти-нула и внатре анти-магла стакло

DEN 1008.00
DEN 907.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Goexplore Стакло за Ски шлем Надвор анти-нула и внатре анти-магла стакло Име : Стакло за ски шлем (С1-16) Тема : Надвор анти-нула и внатре анти-магла
Плаќање :
1 . Ве молиме бидете советувани дека не ПРИФАЌАМЕ ALIPAY, ЗАЧУВАМ, Имаат било каков проблем во донесувањето на плаќање ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
2 . Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1 . Подготви време : предмети ќе бидат испратени во 3-5 работни дена откако сте направиле плаќање, поради квантитетот. Потоа можете да ги пратите од нив на линија.
2 . Испорака метод :
А ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ метод : во оваа точка ќе се реализира од страна на Кина Пост Воздух Mail , Ali Express Стандард Превозот,SPSR,друга земја ние ќе ги испрати до различни брод стил. Со еден збор ,ние ќе го избере најдобриот и брз брод стил да го испрати за вас .Можете да ги пратите на предмети преку alibaba систем или пост webset. Кина Пост Воздух Пошта е достапен за 26 земји/ области : САД, Британија, Австралија, Бразил и Канада, Италија, Турција, Шпанија, Малезија, Франција, Русија, Шведска, Нов Зеланд, Норвешка, Швајцарија и Јапонија, Тајланд, Ирска Израел, Белгија, Полска, Кореја, Австрија, Германија, Данска, Сингапур.
Време на испорака : да US& Canada : 15 дена-20days, да европските земји : 20 дена-25 дена, за да Азиските земји : 7-15 дена, во други земји/ области : 25 дена-30 дена.
Б . Ако треба да испораката од страна на друг начин( ЕМС/ UPS/DHL) или вие сте од други земји исклучени погоре, постојат разлики на испорака таксата треба да се плати, ве молиме да го најдете кога ќе нарачате.
В . Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на долниот при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР'/примерок со пониска вредност, ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Испорака на плаќање
Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Политика на враќање
се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи среќни. Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, иако разговор на линија систем или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
Ако треба да се врати, врати треба да се направи во 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
Слатка потсети
ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Можете да не контактирате во било кое време пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние секогаш сме биле тука работиме со вас да ги реши сите проблеми и ќе ви одговори во 12 часа, доколку тоа не е за статистика време.Ако се чувствувате добро, ве молиме НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме!
Голема цел попуст
Ако треба да се стави на поголема цел, што е повеќе од макс количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип:
Шлем
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
s1-16
Спорт:
Скијање
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Goexplore
Сезоната:
Зима
боја:
шарени
Големина:
една големина
користат за:
Скијање/снег/аикидо/скејтборд
Сертификат:
CE
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Стакло материјал:
PC
Is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата