.

.

5600MAH Smart Екран на Допир за Електрично Загревани Ракавици,Отворено Спорт Скијање Ракавици Литиум Батерија 5 Прста&Рака Назад Авто Греење

5600MAH Smart Екран на Допир за Електрично Загревани Ракавици,Отворено Спорт Скијање Ракавици Литиум Батерија 5 Прста&Рака Назад

DEN 3541.92
DEN 2692.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 V : 5600m Ah , capacitor, батериите можат да се рециклираат 500 пати, тоа може да се загрее 4-8 часа , на температура од 38-68 степени c. Карактеристики на производот : 1, карбонски влакна греење тело. Палецот има Екран на Допир Функција 3 опрема smart термостат Default Configuration ЕУ Стандарден Приклучок за Полнач
Отворено литиум батерија греење ракавици тип на Производ : WS-840 Производ во боја : Сина, Зелена Производ доделување : 1 x пара ракавици 2 x 5600m Ah литиум батерија 1 x 8. Систем уставот : 1 батеријата, топлинска енергија или од литиум батерии полимер батерија На 2 полнач, излезна линија е Y форма, со секој internation стандарден приклучок 3-систем за греење, греење, елемент е направен од карбонски влакна материјал, многу мека и висока енергија за греење На 4 конекција линија систем, тоа има мал дијаметар и мека, греење температурата на 30 70 целзиусови степени 5 подготовка на ракавици грб, високо еластична windproof, водоотпорен, влага порозни материјали. 3 заштеда на енергија, со исклучително добри греење материјали и опрема, греење температурата може да достигне 38-68 целзиусови степени, моќта е помалку од 5 W, ниска потрошувачка. Со далеку инфрацрвена функција има здравствена заштита функција, може да се задржи на површината на кожата сува, спречување на влага, инхибираат бактерии.Лесно да се носат. 3, отворено топли ракавици со едноставни монтажни батеријата, кога има потреба за греење може да се монтира на батеријата, електрични топли раце, не треба да ја отстраните батеријата на. Производ вовед : 1 со скијање, качување, возење велосипед, риболов во градско, во отворено работа и да прават други спортови.

Кон својствата

Големина:
M, XL
Материјал:
Spandex, Најлон, Волна Ткаенини, Волна, Кожа
Број На Модел На:
WS-830
Бренд Име:
WARMSPACE
Тип На Објект:
Smart Екран На Допир За Електрично Загревани Ракавици
Ткаенини:
Техника Водоотпорен Материјал
функција 1:
Палец Екран на Допир, се Задржи топло 4-8 часа (3 опрема smart термостат)
Карактеристика 2:
Водоотпорен, Windproof, Свиленкаста и нежна, Мека, Анти-пот antibacter
Греење Принцип:
Флексибилни влакна греење чип
Neri:
Мазна ML поставата

Најдобри предлози во категоријата