.

.

OkeyTech Автомобил-Стил, Transponder Копче Школка Случај Фоб за Опел Опел Неисечени HU100 Сечилото Празно Замена Transponder Копче Маска

OkeyTech Автомобил-Стил, Transponder Копче Школка Случај Фоб за Опел Опел Неисечени HU100 Сечилото Празно Замена Transponder

DEN 108.48
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Transponder Копче Школка Случај Фоб за "Опел" Опел Неисечени HU100 Сечилото Празно Замена Transponder Копче за Капакот Автомобил Стил Accessary
Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За "Опел" Тежина : 25g/еез Копчиња : Нема Копчиња Сечилото : Неисечени HU100 Сечилото Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : Не Бренд Лого/Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Примена : за "Опел" Опел Информации :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
1 x Автомобил Копче Школка


Кон својствата

R/C Функција:
без
Производителот Дел Број:
Клучни Школка За Опел
Прилагодување:
Yes
Осветленост Дел Број:
Опел -KS24
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Другиот Дел Број:
Клучни Школка за Опел
Материјал Тип:
пластични + метал
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Школка За ОПЕЛ Копчето
боја:
Како што е прикажано
Големина:
Original Key Shell Size
Копчиња:
Не копчиња
сечилото:
Неисечени HU100 Сечилото
Тип:
Замена Автомобил Smart Key Школка за Опел Опел
Функција:
Далечински Автомобил Smart Key Школка за Опел Опел
Тежина:
25g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена

Најдобри предлози во категоријата