.

.

Smart key случај школка покрие 6 копче за Volvo XC70 V70 XC60 S80 S60 2008 2009 2010 2011

Smart key случај школка покрие 6 копче за Volvo XC70 V70 XC60 S80 S60 2008 2009 2010 2011

DEN 1147.20
DEN 861.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Smart key случај школка покрие 6 копче за Volvo XC70 V70 XC60 S80 S60 2008 2009 2010 2011
Ова е само smart key случај!
1.FCC ID : KR55 WK49266
2.IC : 267 T-5 WK49266
3.RCPSI5 W06-380
4.Компатибилен со
2008 - 2011 Volvo XC70
2008 - 2011 Volvo V70
2010 - 2011 Volvo XC60
2007 - 2011 Volvo S80
2011 Volvo S60

Кон својствата

R/C Функција:
без
Производителот Дел Број:
KR55WK49266
Осветленост Дел Број:
KR55WK49266
Прилагодување:
Yes
Бренд Име:
KIGOAUTO
Другиот Дел Број:
KR55WK49266
Материјал Тип:
Пластични
Тип Клуч:
Одговараат За:
Пакет:
ПП торба,внатрешен кутија,картон
време на испорака:
Во рок од 7 дена
квалитет:
Висок
IC:
267T-5WK49266
FCC:
KR55WK49266
Копче:
6 копче

Најдобри предлози во категоријата