.

.

KEYYOU 10X 3 Копчиња Флип Виткање Копче Школка за Chevrolet Cruze Aveo Далечинскиот Клуч Случај Неисечени Празно Бесплатен Превозот

KEYYOU 10X 3 Копчиња Флип Виткање Копче Школка за Chevrolet Cruze Aveo Далечинскиот Клуч Случај Неисечени Празно Бесплатен Превозот

DEN 2693.76
DEN 2559.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Копчиња : 3 Копчето
Клучни Празно : Yes(Лево Сечилото)
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Тежина : 40g
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2. Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
3.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот.
4.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Fitment :
за Chevrolet Aveo
И други..
Важна Забелешка :
1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3. Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
10 X Копче Школка

Кон својствата

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА CHEVROLET
Другиот Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА CHEVROLET
Прилагодување:
No
Бренд Име:
KEYYOU
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА CHEVROLET
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот:
КЛУЧНИ ШКОЛКА ЗА CHEVROLET
боја:
Црна
Копчиња:
3
сечилото:
Лево Сечилото

Најдобри предлози во категоријата