.

.

maizhi maizhiFor Merces-Benz C E S 2 Копчиња Switchblade HU64 Флип Автомобил Копче Стил Далечински Случај Школка Капак (Инфра Црвена) Без Лого

maizhi maizhiFor Merces-Benz C E S 2 Копчиња Switchblade HU64 Флип Автомобил Копче Стил Далечински Случај Школка Капак (Инфра

DEN 149.28
DEN 133.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи цел
Fitment :
За Merces-Benz C E S
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Состојба : 100% Сосема Нова Боја : шоу на слика Копчиња : 2 Копчиња за Повикување Празно : Да Логото Налепница : Нема Transponder Чип : Нема Електроника/Батерија : Нема Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. 2. Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals. 3.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот. 4.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Важна Напомена : 1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3. Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите. Пакетот Вклучува : 1 X Копче Школка
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Бренд Име:
MAIZHI
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
За Merces-Benz C E S
Производителот Дел Број:
За Merces-Benz C E S
Материјал Тип:
ABS+Метал
Другиот Дел Број:
За Merces-Benz C E S
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Најдобри предлози во категоријата