.

.

OkeyTech Автомобил Далечинско За Smart Картичка Копче Случај Школка 3 Копчето Замена Заштита Домување Покритие За Рено Лагуна Со Вметнување На Ножот

OkeyTech Автомобил Далечинско За Smart Картичка Копче Случај Школка 3 Копчето Замена Заштита Домување Покритие За Рено Лагуна

DEN 182.88
DEN 165.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Okey Tech Автомобил Далечинско за Smart Картичка Копче Случај Школка 3 Копчето Замена Заштита Домување Покритие За Рено Лагуна Со Вметнување на Ножот Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Рено Лагуна Избега Тежина : 30g/еез Копчиња : 3 Копчиња Сечилото : Вметнете Сечилото Материјал : ABS + Метал Transponder Чип : Не Големина : Прибл. 82*52mm Бренд Лого/Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Примена : за Рено Лагуна Избега Информации :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ. 1*Копчето Школка 1*Сечилото
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. Ако навистина имаат тешкотии во плаќаат, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
3.- Ако имате било какви посебни барања за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
4.- Ако сакате да трговија на големо за голема количина, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
1.- Ние можеме да брод на сите ширум светот.
2.- Објектот ќе бидат испратени во рок од 3 дена по приемот на плаќање.
3.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и телефонски број се точни.
4.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
. 1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
1.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Кон својствата

Број на Копчиња:
3 Копчиња
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
ABS пластика + метал
Производителот Дел Број:
Далечински Автомобил Копче Случај за Рено Лагуна Бегство
Осветленост Дел Број:
Рено -KS43+KS37
Другиот Дел Број:
Автомобил Копче Случај Школка за Рено Лагуна Бегство
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Случај За Рено
боја:
како Слика
Големина:
Original Car Key Case Size
Копчиња:
3 Копчиња
сечилото:
вметнете сечилото
Тип:
Замена Автомобил Копче Случај за Рено Лагуна Бегство
Функција:
Далечински Автомобил Копче Случај за Рено Лагуна Бегство
Тежина:
30g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена

Најдобри предлози во категоријата